NL
FR
NL
FR
Home
Over Mederi
Opleidingen
Vacatures
Nieuws
Podcast
Contact
Home
Opleidingen
Communicatie in de palliatieve zorg
Externe opleiding
Communicatie in de palliatieve zorg
Wat vind jij het moeilijkste aan communiceren in palliatieve zorg?
Beschikbare opleidingsdata
Info:
Doelgroep
palliatief referenten en andere geïnteresseerde zorgverleners uit de thuiszorg, thuisvervangende centra (zoals woonzorgcentra), dagcentra en ziekenhuizen
Docenten
Véronique Gerits, coördinator vast opleidingsaanbod en Oncohulp Vlaanderen, Cédric Hèle instituut
Annelien Tack, psycholoog, Forum Palliatieve Zorg
Programma
In de zorg voor palliatieve patiënten is het niet altijd eenvoudig om te weten hoe je best omgaat met patiënten die slecht nieuws kregen, hoe je reageert op vragen van de familie, hoe je rekening houdt met de wensen van je patiënt en hoe je tegelijkertijd aandacht hebt voor wat dit allemaal met jou doet.
In deze opleiding krijg je praktische en bruikbare handvatten in communicatie, krijg je zicht op valkuilen, is er ruimte voor zelfreflectie en aandacht voor zelfzorg.
De opleiders, met ervaring in palliatieve zorg, gebruiken een gevarieerde lesmethode met theoretische kaders die ook echt ingeoefend worden.
18-27.11.2025 en 9.12.2025.
Telkens van 9.30-16.30
Mederi
2026
Mederi NV BE0859.979.036
RPR Gent afdeling Dendermonde
ISO 9001 gecertifieerd
Cookie Policy
Privacy Policy
Sitemap
Build with passion
by
Ghostbuster BV